Header Ad

Categories

Most Viewed

Politike

Opozita ka filluar degradimin total. Kjo që po ndodh është fytyra reale e opozitës

Opozita ka filluar degradimin total. Kjo që po ndodh është fytyra reale e opozitës

Në një deklaratat e kryetares së PS së Tiranës Blerina Gjylameti e cilëson një degradim të opozitës dhe shfaqje morale
PD ka falimentuar. Në kapitalizëm tregu i partive funksionon njëlloj si tregu i bizneseve

PD ka falimentuar. Në kapitalizëm tregu i partive funksionon njëlloj si tregu i bizneseve

Ka vëzhgues që si dallon dot që PD falimentoi, prandaj s’hyn në zgjedhje, por do krijohet PD tjetër. Në kapitalizëm
Kongresi i PS-së, Rama: Ndezim motorët elektoralë për fitoren e qershorit

Kongresi i PS-së, Rama: Ndezim motorët elektoralë për fitoren e qershorit

Kongresi i Partisë Socialiste, ndezja e motorëve elektoral për fitoren e qershorit”, ka deklaruar Kryeministri Edi Rama në rubrikën “Përgjigja
Presidenti Meta lëshon deklaratën bombë për situatën politike në shqipëri

Presidenti Meta lëshon deklaratën bombë për situatën politike në shqipëri

Të dashur miq, Për të gjithë ju që jeni të shqetësuar për situatën kritike në të cilën ndodhet Shqipëria sot,
Përse është gabim të krahasosh protestat e Francës me ato të Shqipërisë!

Përse është gabim të krahasosh protestat e Francës me ato të Shqipërisë!

NGA DENIS DYRNJAJA Shpesh e më shpesh po tentohet të vendoset një vijë paralele mes protestave në Paris me ato