Header Ad

Categories

Most Viewed

Opinion / Editorial

Albanian “bio” produkt… Intelektuale ketu, intelektuale atje…intelektuale kudo

Albanian “bio” produkt… Intelektuale ketu, intelektuale atje…intelektuale kudo

Nga Ilir Jano Albanian “bio” produkt… Intelektuale ketu, intelektuale atje…intelektuale kudo…intelektuale mbi rrota, mbi kepuce me maje…intelektuale “te varur”ne nje
“Ajka” e gazetarise shqiptare!

“Ajka” e gazetarise shqiptare!

Armand Shkullaku,Ylli Rakipi,Çim Peka,Fatos Lubonja,Klodiana Lala,Sonila Meço,Basir Çollaku,Artur Zheji,Andi Bushati,Blendi Fevziu,Berat Buzhala dhe ndonje tjeter.. te cilin e kemi harruar
Krerët e Partisë Demokratike, duke dashur të destabilizonin Shqipërinë, vranë veten politikisht

Krerët e Partisë Demokratike, duke dashur të destabilizonin Shqipërinë, vranë veten politikisht

Krerët e Partisë Demokratike, duke dashur të destabilizonin Shqipërinë, vranë veten politikisht. Pse, çfarë ka ndodhur? Berisha dhe të gjithë
PD ka falimentuar. Në kapitalizëm tregu i partive funksionon njëlloj si tregu i bizneseve

PD ka falimentuar. Në kapitalizëm tregu i partive funksionon njëlloj si tregu i bizneseve

Ka vëzhgues që si dallon dot që PD falimentoi, prandaj s’hyn në zgjedhje, por do krijohet PD tjetër. Në kapitalizëm
Nuk ngeli artist medioker apo i suksesshem pa u dekoruar nga Presidentet e Republikes se Shqiperise nder vite

Nuk ngeli artist medioker apo i suksesshem pa u dekoruar nga Presidentet e Republikes se Shqiperise nder vite

DAUY VELA Po nga industria e naftes e gazit a nuk e meriton ndokush te dekorohet zoterinj PUSHTETARE. 100 vite
Nje koment lidhur me intervisten e djeshme Ylli Rakipi-Shkelzen Berisha

Nje koment lidhur me intervisten e djeshme Ylli Rakipi-Shkelzen Berisha

Nje koment lidhur me intervisten e djeshme Ylli Rakipi-Shkelzen Berisha dhe me pas pjese te marra nga mocioni i pranuar
Drejtësia është shtylla vertebrale e çdo shoqërie demokratike. Sundimi i ligjit dhe pranimi i vlerave dhe parimeve të tij nënkupton besimin tek drejtësia

Drejtësia është shtylla vertebrale e çdo shoqërie demokratike. Sundimi i ligjit dhe pranimi i vlerave dhe parimeve të tij nënkupton besimin tek drejtësia

NGA AVOKAT EDMOND PETRAJ Që të ekzistojë besimi i qytetarëve tek sistemi, profesionistët e sistemit të drejtësisë duhet të jenë