Header Ad

Categories

Most Viewed

Aktualitet

Opozita ka filluar degradimin total. Kjo që po ndodh është fytyra reale e opozitës

Opozita ka filluar degradimin total. Kjo që po ndodh është fytyra reale e opozitës

Në një deklaratat e kryetares së PS së Tiranës Blerina Gjylameti e cilëson një degradim të opozitës dhe shfaqje morale
Rama telendis dërrat e medias, i quan zuzar dhe të poshtër që nxin realitetin shqiptar pa asnjë shkak

Rama telendis dërrat e medias, i quan zuzar dhe të poshtër që nxin realitetin shqiptar pa asnjë shkak

Problemi më i madh i kryeministrit Edi Rama janë mediat. Nga takimi “Bashkia që duam” në Tiranë, Rama tha se
NË VITIN 2020 DO TË MBAHET WORLD ALBANIAN CONGRESS

NË VITIN 2020 DO TË MBAHET WORLD ALBANIAN CONGRESS

Tashmë është vendosur nga patriotë shqiptarë anembanë kontinenteve mbajtja e një kongresi botërorë me përfaqësi shqiptarësh nga të gjashtë kontinentet
VRASJA E AVOKATIT TË SHULLAZIT NË MES TË ELBASANIT, POLICIA JEP DETAJE

VRASJA E AVOKATIT TË SHULLAZIT NË MES TË ELBASANIT, POLICIA JEP DETAJE

Dalin detaje nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:35 në qytetin e Elbasanit. Persona ende të paidentifikuar
DEKLARAT BOMBË E AMERIKANËVE BOLL ME NXITJE TRAZIRASH QEVERIA DHE PARLAMENTI JANË LEGJITIME

DEKLARAT BOMBË E AMERIKANËVE BOLL ME NXITJE TRAZIRASH QEVERIA DHE PARLAMENTI JANË LEGJITIME

🇦🇱️ | Pavarësisht se protesta paqësore është një shtyllë themelore e demokracisë, nxitja apo kryerja e veprimeve të dhunshme, përfshirë