Header Ad

Categories

Most Viewed

Year: 2018

Albanian “bio” produkt… Intelektuale ketu, intelektuale atje…intelektuale kudoOpinion / Editorial

Albanian “bio” produkt… Intelektuale ketu, intelektuale atje…intelektuale kudo

Nga Ilir Jano Albanian “bio” produkt… Intelektuale ketu, intelektuale atje…intelektuale kudo…intelektuale mbi rrota, mbi kepuce me maje…intelektuale “te varur”ne nje…
“Ajka” e gazetarise shqiptare!Opinion / Editorial

“Ajka” e gazetarise shqiptare!

Armand Shkullaku,Ylli Rakipi,Çim Peka,Fatos Lubonja,Klodiana Lala,Sonila Meço,Basir Çollaku,Artur Zheji,Andi Bushati,Blendi Fevziu,Berat Buzhala dhe ndonje tjeter.. te cilin e kemi harruar…
Vettingu trondit korrupsionin  si edhe ka shkundur me themel sistemin e Drejtësisë…Drejtesia

Vettingu trondit korrupsionin si edhe ka shkundur me themel sistemin e Drejtësisë…

Vettingu iu ka çuar një mesazh PD-PS-LSI se kushdo që është i përfshirë në afera do të ndëshkohet dhe se…
Spiuni i Sigurimit: Historia e agjenturave greke dhe Sigurimit te ShtetitDossier

Spiuni i Sigurimit: Historia e agjenturave greke dhe Sigurimit te Shtetit

Agjenturat Greke dhe Sigurimi i Fshehtë i Shtetit Shqiptar Ish-oficeri i Sigurimit të Shtetit, Bekim Budo, në librin e tij…
Historit e çuditshme e një brezi ku tregon se si u rritën keqazi shqiptarëtHumor

Historit e çuditshme e një brezi ku tregon se si u rritën keqazi shqiptarët

-Gjyshja e kesulekuqes jeton ne pyll dhe eshte 95 vjec. Shko ne azil, budallaqe! Si te shkon ndermend qe te…
Opozita ka filluar degradimin total. Kjo që po ndodh është fytyra reale e opozitësAktualitet

Opozita ka filluar degradimin total. Kjo që po ndodh është fytyra reale e opozitës

Në një deklaratat e kryetares së PS së Tiranës Blerina Gjylameti e cilëson një degradim të opozitës dhe shfaqje morale…
Skandalet e demokratëve të SHBA-së i fshehen me qëllim publikut amerikan nga FAKE NEWSBota

Skandalet e demokratëve të SHBA-së i fshehen me qëllim publikut amerikan nga FAKE NEWS

Shitja e Uraniumit Një Rusisë në kohën Sekretares së Shtetit Clinton krijoi interesa personale për te me vlerëv$140 milionë si…
Krerët e Partisë Demokratike, duke dashur të destabilizonin Shqipërinë, vranë veten politikishtOpinion / Editorial

Krerët e Partisë Demokratike, duke dashur të destabilizonin Shqipërinë, vranë veten politikisht

Krerët e Partisë Demokratike, duke dashur të destabilizonin Shqipërinë, vranë veten politikisht. Pse, çfarë ka ndodhur? Berisha dhe të gjithë…